PAPÍROVÉ PROSTÍRÁNÍ

Kreativní tým JS Production přichází s ojedinělým produktem pro gastronomii. Nejen, že uděláte velký dojem na hosta, ale dotyčný host se mile rád vrátí i s rodinou.

PROČ?

Důvod je jednoduchý. Začali jste spolupracovat s týmem JS Production, kteří zvelebili dosavadní posezení prostřednictvím unikátního prostírání v mnoha motivech a nápadech. Naše navržené produkty mají více trefných pohledů. Mohou se například zarýt návštěvníkům do paměti, zaujmout pozornost hned na první pohled a pro nejmenší máme přichystanou speciální edici. Už žádné rozházené lžíce po zemi, neustále napomínání od rodičů a unuděný pláč.

MOTIV?

Prostírání je stylově navrhnuto speciálně pro návštěvníky restaurací, kaváren nebo klubů. Disponujeme velkou škálou nápadů, které promítáme na zmíněné prostírání s mnoha technologickými postupy. Prostíráni vždy nemusí být jen papírové, jednorázové nebo obdélníkové. Dokážeme v tomto ohledu začlenit aktuální jídelní menu, doporučit jídlo šéfkuchařem, obědvat nad rozpáleným grilem, při pohledu na běžícího jelena nebo dokonce udělat otvor do stolu. Ve svém portfoliu nezapomínáme ani na naše nejmenší. Pro ně máme přichystanou zábavnou formu prostírání, které ocení každý rodič při konverzaci s přáteli. Může se jednat o omalovánky na více použití, hry, labyrint a mnoho dalších.

CENA?

Cena se může měnit v závislosti na grafické náročnosti, technologii a materiálu provedení. Proto vše řešíme individuálně. Pro stanovení ceny nás kontaktujte.

 

Nenápadná papírová revoluce v gastronomii, kterou si návštěvníci zamilují.

„Jednoduchý, ale účinný fígl, jak restauraci o třídu pozvednout“

 

Nemáte přesný nápad, jen letmou představu?

Nechte to na nás!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A SMYSL PRO DETAIL

Jako každý započatý projekt potřebuje co nejvíce informací, aby byl úspěšný. Ulehčí to práci obou stranám a zvýší se rychlost na maximum. Jedná se o představu, myšlenku nebo styl. Čím více detailů zvolíte, tím lépe pro nás.

1

2

NÁVRH GRAFICKÝCH VARIANT

Dělat jeden návrh je hloupost. V naší dílně vytvoříme více variant, které následně zašleme na posouzení.  Společně pak vybereme výsledný návrh, který doladíme do dokonalosti. Není nezvyklé, že každý návrh má špetku toho, co chceme.

ÚPRAVY VYBRANÉHO NÁVRHU

Vybrané detaily propojíme k celkovému návrhu a vše společně prodiskutujeme k maximální spokojenosti. Doladíme povrchovou úpravu, materiál a tvar, který bude zdobit stůl.

3

4

ZPĚTNÁ VAZBA

Budeme velice rádi, když s námi budete v kontaktu a podělíte se s námi o celkový dojem. Jaké máte odezvy na prostírání od zákazníků, obsluhy nebo vzácných návštěv.

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI S NÁMI?

Neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme řešení právě pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

https://www.facebook.com/JSProductionCZ https://www.youtube.com/channel/UCJphKraLpa4U93ctFZv-mhg

Created by JS Production

© Copyright 2019. All Rights Are Reserved by

JS Production