WEBOVÉ ŠABLONY

Začínáte s podnikáním? Nebo podnikáte a chcete novou online tvář prostřednictvím webových stránek?

Webové šablony od JS Production mají styl!

 

Webová stránka, kterou si může dovolit každý.

PROČ?

Webové stránky vytvoříme pomocí vhodné šablony, které pro nás vytvořili mistři ve svém oboru. Tato forma práce nám umožní jít s cenou rapidně dolů, než kdyby jsme kompletní stránku vytvářeli individuálně. Proto naší služby využívají zejména začínající podnikatelé nebo malé firmy.

MOTIV?

Každý má jiný vkus a proto u nás najdete mnoho zajímavých motivů, které si sami vyberete nebo ochotně poradíme dle oboru podnikání. Mnoho věcí lze pozměnit a proto rádi vyslyšíme představu zákazníka nebo doporučíme změny týkající se individuálního přístupu

CENA?

Cena se odvíjí od hloubky zásahu do šablony a celkové struktuře. Cena webu startuje na částce 3990,-. Vše ale řešíme individuálně. Pro stanovení ceny nás kontaktujte.

 

Vzájemná komunikace přinese rychlejší zpracování a ušetří peníze.

POČÁTEČNÍ INFORMACE

S každým klientem vedeme konverzaci s mnoha otázkami. Chceme tímto dosáhnout maximálního obrazu, ve kterém se budeme pohybovat k transformaci webové šablony. Následně reagujeme dle vlastních zkušeností a doporučíme nebo navrhneme nejlepší řešení pro zahájení práce.

1

TVOŘÍME

Převádíme dosavadní informace do reality. Postupnými krůčky vytváříme webovou stránku dle přání. V průběhu zasíláme náhled klientovi, který má možnost vidět průběh práce a reagovat na případnou změnu. Rychlá komunikace ušetří čas i peníze a vše může být dokončeno v kratším termínu.

2

PŘEDÁVÁME

Všechny funkce testujeme, analyzujeme ... poté předáváme a seznamujeme webovou stránku budoucímu majiteli.

Klient se stává majitelem a kompletní stránka je jeho majetkem.

3

4

ZPĚTNÁ VAZBA

Snažíme se s klientem neztrácet kontakt. Prověřujeme samozřejmě spokojenost, na které nám záleží nejvíce. Ale i to, jaké jsou ohlasy nebo případná změna.

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI S NÁMI?

Neváhejte nás kontaktovat a společně najdeme řešení právě pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

https://www.facebook.com/JSProductionCZ https://www.youtube.com/channel/UCJphKraLpa4U93ctFZv-mhg

Created by JS Production

© Copyright 2019. All Rights Are Reserved by

JS Production